69 років визволення України

от swettypeppa. Нет комментариев

Розпорядженням голови Деснянської райдержадміністрації затверджено Програму заходів з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників у Деснянському районі.

Розпорядженням голови Деснянської райдержадміністрації Станіслава Прокопенка затверджено “Програму заходів з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників у Деснянському районі міста Києва”, якою передбачено проведення урочистих заходів за участю керівництва Деснянської райдержадміністрації та ветеранів Великої Вітчизняної війни Деснянського району.

Зокрема, 30 жовтня о 10.30 розпочнеться урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам у с. Троєщина, об 11.00 біля Обеліску Слави у паку “Деснянський” відбудеться урочистий мітинг за участю керівництва району, активу ветеранських організацій, громадськості та учнівської молоді.

Також 30 жовтня о 14.00 у “Київській муніципальній українській академії танцю ім. С.Лифаря” (вул. Данькевича, 4-а) відбудуться урочисті збори за участю керівництва Деснянського району та представників ветеранських організацій, під час яких буде вручено відзнаки голови Деснянського району, та святковий концерт.

31 жовтня ветерани Великої Вітчизняної війни і керівництво району відвідають Національний музей-заповідник “Битва за Київ у 1943 році” у селі Лютіж, де відбудуться урочистий мітинг, покладання квітів до пам’ятника визволителям м. Києва на Лютізькому плацдармі та поминальний обід.

Делегація Деснянського району також візьме участь у загальноміських заходах з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників.

Ряд заходів з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни буде проведено у закладах освіти та культури.

Так у школах району відбудуться учнівські науково-практичні конференції “Боротьба проти фашизму – головне завдання українського народу в роки Великої Вітчизняної війни”, “Роль київського підпілля в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками”; тематичні виставки у шкільних бібліотеках: “Безсмертний подвиг киян – яскравий приклад відданості Батьківщині”, “Київ в роки Великої Вітчизняної війни”; круглі столи старшокласників: “Збереження історичної пам’яті нашого народу – святий обов’язок молодого покоління України”, “Про нашу перемогу у Великій Вітчизняній війні”; екскурсії до музею Великої Вітчизняної війни; виховні години: “Визволення м. Києва від фашистських загарбників – взірець мужності та патріотизму в боротьбі з чумою 20-го століття – фашизмом”; конкурси-виставки шкільних стіннівок “Визволителям Києва – вічна слава!”, “Вклонімося і мертвим, і живим!”; батьківські збори: “Виховання школярів патріотами своєї держави”; науково-практичний семінар для вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін: “Патріотичне виховання учнівської молоді на уроках історії: Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!”; тематичні експозиції у шкільних краєзнавчих музеях “Навічно в пам’яті народній!”.

У бібліотеках Деснянського району буде організовано цикл лекцій, виставки “Подвиг та Перемога великого народу”, “Дні героїчної оборони Києва”; тематичні виставки “За Батьківщину у боях вмирали однаково – дорослі і малі”; зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни “А ветеранів меншає в строю”, “Прошедшим фронт, Вам день зачтется за год…”; історичні години “Внимание, говорит Москва…”, “Вони визволяли Київ”, “За український рідний край Боєць боровся кожний”; літературно-музичні вечори “Шануємо живих, пам’ятаємо загиблих”, “Пам’ять серця, пам’ять сивини, пам’ять тих хто не прийшов з війни”; тематичні виставки “Шляхами мужності і слави”, “Пам’ять у минуле повертає”, “Віхи пам’яті про шлях до Перемоги”; літературно-музичні композиції, вікторини, лекторії, години-спомини, присвячені історичним подіям, пов’язаним з визволенням Києва від німецько-фашистських загарбників.

Крім того, розпорядженням передбачено ряд заходів щодо благоустрою об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних місць та місць проведення загальнорайонних заходів, а також музеїв, кімнат бойової слави, меморіальних дошок і т. п.; упорядкування, обслуговування та утримання їх у належному стані.

Ще на цю тему читаємо тут http://bila-tserkva.eu/ua/fullnews/147855!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>